Sledovať film Blade online

Prehrajte si film Blade online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Blade
  Trailer k filmu Blade   Sledovať Blade online
Žáner:
Akční, Horor, Thriller
Krajina:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
V boji s armádou nesmrtelných musí jeden bojovník prolít první krev.

Keď bola Bladeova matka počas tehotenstva napadnutá upírmi, umierajúc netušila, že svojmu synovi odovzdá špeciálny dar. Všetky dobré upírske vlastnosti spolu s ľudskými vlastnosťami sa skĺbili do jeho osobnosti. Keď Blade vyrastie, rozhodne sa pomstiť smrť svojej matky. Predstaví sa v okamihu, keď vtrhne na obrovskú upíriu diskotéku, zlikviduje všetky monštrá a zmizne skôr, ako sa objaví polícia. Mladý ctižiadostivý upír Frost ľuďmi pohŕda, lebo ich považuje len za svoju potravu a chce skutočnú, neobmedzenú moc. Aby však upíri mohli prevziať vládu nad celým ľudstvom, potrebujú získať Bladeovu špeciálnu krvnú skupinu. Blade je však vďaka svojim nadprirodzeným schopnostiam tým posledným, kto sa dokáže postaviť proti upíriemu lordovi Frostovi a ním zosnovanej skaze sveta i celého ľudstva. Blade chce preto Frosta zničiť a likviduje všetkých upírov, ktorí sa mu postavia do cesty. Čaká ho však porážka, keď sa pred ním objaví jeho matka, ktorú kedysi Frost uhryzol a urobil z nej svoju spojenkyňu...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski