Sledovať film Poklad byzantského kupce online

Prehrajte si film Poklad byzantského kupce online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Poklad byzantského kupce
  Sledovať Poklad byzantského kupce online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Ivo Novák
Hrajú:
Jiří Vala (Michal Exner - Captain SNB), Gabriela Vránová (Kamila Housková - student), Jiří Sovák (Dr. Soudek - archaeologist), Lubomír Lipský (Hudec - redactor), Vladimír Šmeral (Prof. Alinger - Director of Archaeological Institu), Jan Libíček (Vlcek - investigator)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Česká kriminální komedie s postavou svého času oblíbeného kapitána Exnera.

Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá studentka UMPRUM Kamila Housková, která zjistí, že poklad nebyl zničen, ale s největší pravděpodobností ukraden. Bystrá dívka pokračuje proti vůli kapitána Exnera v pátrání po pokladu a přivede vyšetřovatele na stopu, dokazující souvislost mezi ztraceným pokladem a zavražděnou ženou.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski