Film
Partie krásného dragouna

Film Partie krásného dragouna
  Trailer k filmu Partie krásného dragouna Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Po tom, ako je vo svojej vile zavraždená bohatá pani Zuzánková, začne komisár Zdychynec, ktorý spolupracuje s radom Vacátkom podozrievať snúbenca svojej dcéry Kamilky, mladého poručíka Rudiho Macháčka. V deň vraždy prišiel neskoro na tanečnú zábavu a správal sa podozrivo, výsluch medzi štyrmi očami sa skončil hádkou a fackami. Ukáže sa, že Macháček má okrem Kamilky pletky aj s ďalšími dievčatami, ktoré všetky dúfajú, že sa s nimi ožení.

Žáner: Komédia, Krimi
Réžia: Jiří Sequens
Hrajú: Josef Vinklář (Bouse), Josef Bláha (Bruzek), Josef Abrhám (Dragoun), Helga Čočková, Květa Fialová (milovník), Eva Foustková (Zuzánková)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocenie: 77 %
Vysielané na: Filmbox
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська