Sledovať film Poslední muž online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Poslední muž
  Trailer k filmu Poslední muž   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Hugo Haas (profesor Alois Kohout), Zdeňka Baldová (paní Kohoutová), Marie Glázrová (dcera Zdenka), Antonín Novotný (syn Jaroslav), Vladimír Borský (doktor Jiří Bečvář), Jiřina Steimarová (Tonča Vačková)
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1934
Popis:
Hugo Haas v úsměvné komedii o přísném vládci rodiny. Podle stejnojmenné divadelní hry F. X. Svobody.

Alois Kohout je středoškolský profesor, despotický rodinný tyran a poděs, před kterým se všichni třesou v panické hrůze. A přece se najde člověk, který dokáže panu profesorovi srazit hřebínek jeho pýchy, vrátit jeho rodině svobodu a navíc si odvést profesorovu dcerušku do klidného manželského přístavu....
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski