Sledovať film Pravdivé lži online

Prehrajte si film Pravdivé lži online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pravdivé lži
  Trailer k filmu Pravdivé lži   Sledovať Pravdivé lži online
Žáner:
Akční, Komedie, Thriller
Réžia:
James Cameron
Hrajú:
Arnold Schwarzenegger (Harry Tasker), Jamie Lee Curtisová (Helen Taskerová), Tom Arnold (Albert Gibson), Bill Paxton (Simon), Tia Carrereová (Juno Skinnerová), Art Malik (Salim Abu Aziz)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Je Arnold Schwarzenegger tajný superagent, alebo len obyčajný obchodník s počítačmi, ako sa domnieva jeho žena Jamie Lee Curtisová?

Je Arnold Schwarzenegger tajný superagent, alebo len obyčajný obchodník s počítačmi, ako sa domnieva jeho žena Jamie Lee Curtisová?
Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) je jedným z najlepších agentov tajnej vládnej agentúry Omega. Jeho život je plný nebezpečných misií, naháňačiek, explózií, prestreliek súbojov. Je to samozrejme práca tak tajná, že pro dokonca ani jeho Najbližšie okolie o nej nič netuší. Jeho manželka Helen (Jamie Lee Curtisová) sa domnieva, že pro Harryho predáva počítače. Je starostlivým manželom, trošku roztržitým otcom predovšetkým tým najnudnejším chlapíkom pod slnkom. Ona sama Pritom túži po vzrušujúcom dobrodružstve, tak niet divu, že pro keď na nu zvodca Simon (Bill Paxton), vybalí svoju fintu s tajným agentom, Takmer mu podľahne. Simon, ktorý predstiera, ľe je superagent v nebezpečenstve však netuší, aké veľké nebezpečenstvo, aby v skutočností je. Harry je mu totiž v pätách, keďže má k dispozícii NEOBMEDZENÉ zdroje k Najlepšie vybavenie, rozbehne Sledovanie Helen Simona naozaj vo Velkom stylu. Jeho hra sa však stane tvrdou realitou, keď je manželkou je unesený teroristom Azizom. Deset planuje zničiť niekoľko amerických miest atómovými bombami, Pokiaľ nesplní jeho požiadavky. Helen neverí vlastným očiam. Jej manžel, s ktorým žije už 15 rokov, je kombináciou Jamesa Bonda Ramba. Hravo si poradí se dvadsaťnásobnou presilou ...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski