Sledovať film
Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše
online

Film Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše
  Trailer  k filmu Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše
Prehrajte si film Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše

Muž bez mena sa vracia.
Dvaja nájomní pátrači sú na stope tomu istému chlapovi - Indiánovi. Najprv ide každý z nich svojou cestou, ale napokon sa dajú dohromady a pokúsia sa hľadať ho spolu. Ale prečo po ňom pátrajú? Majú obaja ten istý dôvod?

Originálny názov:

Per qualche dollaro in piu / For a Few Dollars More

Žáner: Western
Réžia: Sergio Leone
Hrajú: Clint Eastwood (Monco), Lee Van Cleef (plukovník Douglas Mortimer), Gian Maria Volonté (El Indio), Mario Brega (Nino), Luigi Pistilli (Groggy), Aldo Sambrell (Cuccillo)
Rok výroby: 1965
Hodnocenie: 82 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 10.12.2023 14:55

Recenzie filmu Pre niekoľko dolárov navyše / Pre hrsť dolárov navyše:

Bigger, badder, better. No, badder možná ne, ale rozhodně je to velkolepější a výpravnější, s jistější režií a ještě víc nářezovou hudbou. Pro hrst dolarů má lepší scénář, ale zdejší plytkost filmu ani přes nataženou délku neubrala na zábavnosti. Clint Eastwood tentokrát řádí ve společnosti Leea Van Cleefa, skoro každá přestřelka má formu duelu a závěr je opravdu monumentální. Adiós, amigo, uvidíme se u dalšího dílu.
80% Raziel_cz
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina