Sledovať film
Babí léto
online

Film Babí léto
  Trailer  k filmu Babí léto
Prehrajte si film Babí léto online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Babí léto

Láskavá komédia o posledných veciach života. Príbeh večného rojka a recesistu Františka, ktorý sa na rozdiel od svojej večne ustarostenej manželky Emílie odmieta zmieriť so starobou a žije svoj život ako nekonečný flám. Zatiaľ čo Emília už sníva o dôstojnom mieste na cintoríne a šetrí na drahý náhrobok, František s bývalým kolegom z operety prenáša do každodenného života svoje niekdajšie divadelné úlohy. Podarí sa manželom zosúladiť protichodné predstavy o spoločnom živote a jeho konci? V hlavných úlohách hašterivých manželov sa zaskveli Vlastimil Brodský a Stella Zázvorková...

Žáner: Komédia, Dráma, Rodinný
Hrajú: Vlastimil Brodský (František), Stella Zázvorková (Emílie), Stanislav Zindulka (Eda), Ondřej Vetchý (Jára), Petra Špalková, Jiří Lábus (Realitní agent)
Scénár: Jiří Hubač
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 74 %

Recenzie filmu Babí léto:

Tenhle film alespon pro me patri k jednem z nejlepsich z ceske tvorby. Hlavne diky obsazeni. Stella Zazvorkova, Vlastimil Brodsky a Stanislav Zindulka patri k nasi herecke elite. Krom toho se tam objevi i dalsi herci, kteri uz pomale muzou klidne spavat na vavrinech. Film ma dobry pribeh. Kazdy premyslime o tom, co bude pred koncem. Pribeh je dobre zpracovany, jsou tam i hezke (a pravidve) vtipky. Babimu letu s v podstate neda nic vytknout.
70% lilo2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina