Sledovať film Příšerky z vesmíru online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Příšerky z vesmíru
  Trailer k filmu Příšerky z vesmíru   Sledovať 1228 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Réžia:
Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean McCormack
Hrajú:
Callum Maloney (Luis synntag), Dermot Magennis (Armin synntag / Wabo), Ian Coppinger (Mog), Paul Tylack (Nag / pan Winter / Ice Cream muž / Bill), Lucy Carolan (Jennifer), Eoin Daly (Marlon)
Krajina:
Německo, Lucembursko, Dánsko
Rok výroby:
2018
Popis:
Tři ufoni se rozhodli, že si u nás pořídí speciální a bezkonkurenčně nejlepší matraci, kterou viděli ve vysílání teleshoppingu. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají. Dají se dohromady s člověčím klukem Louisem a rozjedou velkolepé a zcela nečekané dobrodružství galaktických rozměrů. Svou vysněnou matraci nakonec získají a nastává nový úkol: Jak se dostat pryč.
Hodnocenie:
60 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski