Sledovať film Profesori zločinu: Veľké finále online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Profesori zločinu: Veľké finále
  Trailer k filmu Profesori zločinu: Veľké finále   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Komedie
Réžia:
Sydney Sibilia
Hrajú:
Valeria Solarinoová (Giulia), Edoardo Leo (Pietro), Libero De Rienzo (Bartolomeo), Pietro Sermonti (ředitelova neteř Andrea), Paolo Calabresi (Arturo), Neri Marcoré (Murena)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2017
Popis:
Uplynul rok, keď partičku vedcov zavreli v rôznych väzeniach kvôli drogám. Ich šéf - bývalý profesor - však neváha pripravuje ďalšiu akciu…

Pietro Zinni a jeho partička zločincov s vysokoškolskými titulmi nikdy neprehráva. Ale bohužiaľ ani nevyhráva. Namiesto vytúženej slobody si jeho členovia odpykávajú tresty za zločin, ktorý nespáchali. Zároveň ich prenasledujú prízraky z minulosti, predovšetkým tajomná droga zvaná Sopox. Pietro odhalí, že slúži ako nástroj rafinovanej pomsty a jeho partička profesorov je jediná, ktorá tomu dokáže zabrániť. Bude pri tom čeliť viac ako vyrovnanému protivníkovi. Avšak nechýbajú mu ostré lakte, nenávisť
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski