Film Rad nešťastných príhod

Sledovať film
Rad nešťastných príhod
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Traja súrodenci Baudelairovci, Violet, Klaus a bábätko Sunny sa dozvedia, že pri požiari, ktorý zničil ich domov, zahynuli aj ich rodičia. A od tej chvíle ich čaká celý rad nepríjemných udalostí a príhod. Popri strate rodičov a cez sled tajomných okolností sa súrodenci Baudelairovci navzájom nájdu na ceste nádherných prekvapení a katastrofálnych neúspechov pri pátraní po domove. To všetko pod dohľadom nového poručníka - ľstivého a prefíkaného strýka, grófa Olafa, ktorý je ochotný urobiť čokoľvek, aby získal ich dedičstvo. A to naozaj čokoľvek. Ich druhou poručníčkou je teta Josephina, ale tá im nepomôže, pretože sa bojí aj vlastného tieňa. Deti sa však môžu spoľahnúť na svoju prirodzenú dômyselnosť, vynaliezavosť a vtip a v neposlednom rade na neskrotné kúzla. Toto im všetkým pomôže odhaliť, že kým držia spolu, kým tvoria rodinu... Domov...

Žáner: Dobrodružný, Komédia, Mysteriózny, Rodinný
Réžia: Brad Silberling
Hrajú: Jim Carrey (Hrabě Olaf), Liam Aiken (Klaus Baudelaire), Emily Browningová (Violet Baudelaireová), Kara Hoffmanová (Sunny Baudelaireová), Shelby Hoffmanová (Sunny Baudelaireová), Jude Law (Lemony Snicket)
Scénár: Robert Gordon, Daniel Handler
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko