Sledovať film
Harry Potter a Fénixov rád
online

Film Harry Potter a Fénixov rád
  Trailer k filmu Harry Potter a Fénixov rád Trailer
Prehrajte si film Harry Potter a Fénixov rád online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 166 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Harry sa vracia do Rokfortu, aby začal piaty ročník štúdia. Zistí, že väčšina čarodejníckej komunity si myslí, že jeho príbeh o stretnutí so Lordom Voldemortom je len lož a pochybujú o jeho čestnosti. A čo je ešte horšie, Minister Mágie, Cornelius Fudge, vymenoval novú učiteľku Obrany proti čiernej mágii, pokryteckú profesorku Dolores Umbridge. Jej "Ministerstvom schválené" kurzy obrannej mágie však mladých čarodejníkov neučia nič o boji so skutočnými Temnými silami, ktoré ich ohrozujú. Takže na podnet svojich priateľov Hermiony a Rona vezme Harry veci do vlastných rúk. Tajne sa stretne s malou skupinou študentov, ktorí si dajú meno "Dumbledorova armáda". Harry ich začne učiť, ako sa majú brániť proti Čiernej mágii a pripravuje odvážnych mladých čarodejníkov na mimoriadne náročný a nebezpečný súboj.

Originálny názov:

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Réžia: David Yates
Hrajú: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Harry Melling (Dudley Dursley), Jason Boyd (Piers), Richard Macklin (Malcolm), Kathryn Hunterová (paní Arabella Figg), Miles Jupp (TV Weatherman)
Scénár: Michael Goldenberg
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська