Sledovať film Harry Potter a väzeň z Azkabanu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Harry Potter a väzeň z Azkabanu
  Trailer k filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu   Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózny, Rodinný
Réžia:
Alfonso Cuarón
Hrajú:
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Richard Griffiths (Strýc Vernon), Pam Ferrisová (Teta Marge), Fiona Shawová (Teta Petunia), Harry Melling (Dudley Dursley), Adrian Rawlins (James Potter)
Scénár:
Steve Kloves
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Aj tretí rok v Škole kúziel v Bradaviciach bude plný nebezpečenstva a prekvapení...

Trinásťročný Harry Potter nie je veľmi nadšený, keď musí tráviť leto u svojich vzdialených príbuzných. Správa sa vzorne a nevenuje sa žiadnym kúzlam, ale iba dovtedy, kým ich nepoctí návštevou príšerná teta Marge...
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko