Sledovať film Radosti a strasti malého lorda online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Radosti a strasti malého lorda
  Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Rodinný
Réžia:
Ivan Popov
Hrajú:
Stanislav Govorukhin (Earl of Dorincourt), Aleksey Vesyolkin (Cedric Errol), Olga Budina (Nora), Oleg Shklovsky (Havisham), Nikolai Volkov Ml. (James), Sergei Gazarov (Hobbs)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
2003
Popis:
Malý Cedric Fauntleroy je osmiletý syn skromné učitelky hudby. Je to milý kluk a jeho přátelé ho respektují. Cedric toho moc neví o své rodině. Zná pouze krátké příhody, které mu někdy vypraví matka, aby s ním sdílela názory a úvahy. Jednou ale zjistí, že na druhé straně oceánu žije v Anglii starý lord, který má na stole stejný portrét, jaký vlastní i jeho matka.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski