Sledovať film Ranvej online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ranvej
  Trailer k filmu Ranvej   Sledovať 1398 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Ian Power
Hrajú:
Demián Bichir (Ernesto), James Cosmo (Sutherland), Kerry Condonová (Grace Thomasová), Bruno Bichir (Francisco), Mark Doherty (Eddie), Pat Laffan (Manus)
Krajina:
Irsko, Lucembursko
Rok výroby:
2010
Popis:
Inspirací pro film Ranvej se stal skutečný příběh jihoamerického pilota, který s letadlem havaroval nedaleko města Mallow v Corkském kraji v roce 1983. Paco, mladý chlapec bez otce, pilota přijme za svého a přesvědčí obyvatele města, aby vybudovali přistávací dráhu, díky níž by pilot mohl vzlétnout a dostat se domů. Navzdory všem problémům se místní lidé dají dohromady a vzbudí na chvíli zájem celého národa.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski