Sledovať film Robin Hood - Kráľ zbojníkov / Kráľ zbojníkov Robin Hood online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 106 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Robin Hood - Kráľ zbojníkov / Kráľ zbojníkov Robin Hood
  Trailer k filmu Robin Hood - Kráľ zbojníkov / Kráľ zbojníkov Robin Hood   Sledovať 1419 filmov a 106 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Romantický
Réžia:
Kevin Reynolds
Hrajú:
Kevin Costner (Robin Hood), Morgan Freeman (Azeem), Mary Elizabeth Mastrantonioová (Marian Dubois), Christian Slater (Will Scarlett), Alan Rickman (šerif George of Nottingham), Geraldine McEwanová (Mortianna)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Kevi Costner jako legendární zbojník Robin Hood.

Kevin Costner ako Robin z Locksley, šľachtic a vojak armády kráľa Richarda Levie srdce, sa vracia domov z križiackej výpravy, aby zbavil svoj ľud krutovlády nottinghamského šerifa a stal sa národným zbojníckym hrdinom zo Sherwoodskeho lesa.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Anglicky Anglicky   Poľsko Poľsko