Film Rocky II

Sledovať film
Rocky II
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Prišiel, aby zvíťazil...
Spravodlivejšia by bola remíza, ale rozhodcova za víťaza zápasu určili Apolla. Obaja aktéri sú na ceste do nemocncie a keďže Apollo sa necíti ako víťaz, v jeho plánoch už má pevné miesto odvetný zápas. Rocky má však celkom iné ciele. Po prepustení z väznice sa chystá požiadať Adrianu o ruku, kúpiť veľký dom a dať si od boxu na určitý čas odpočinok. No aj taký zlatý mešec, aký sa dostáva za učasť v zápase o majstra sveta má svoje dno. Rockymu nezostáva nič oné, ako prijať Apollovu výzvu a opäť vstúpiť do ringu. Nasledujúci zápas bude jeden z najťažších...

Žáner: Dráma, Akčný
Réžia: Sylvester Stallone
Hrajú: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian), Burt Young (Paulie), Carl Weathers (Apollo Creed), Burgess Meredith (Mickey Goldmill), Tony Burton (Duke)
Scénár: Sylvester Stallone
Krajina: USA
Rok výroby: 1979
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko