Film Pulp Fiction: Historky z podsvetia

Sledovať film
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Tri na prvý pohľad nesúvisiace historky z krvavého podsvetia tvoriace jeden príbeh plný štylizovaného komixového násilia, drog, dnes už kultových dialógov a hlavne absurdných situácií a nečakaných dejových zvratov. Postmoderná analýza zvráteného života zločincov, Božej vôle, vyrovnávania si účtov, masáže nôh a prekladu názvov hamburgerov zožala obrovský celosvetový úspech u divákov i kritikov. rokov si režisér a scenárista Quentin Tarantino odniesol Oscara za najlepší scenár.

Žáner: Akčný, Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Quentin Tarantino
Hrajú: Tim Roth (Pumpkin), Amanda Plummerová (Honey Bunny - Yolanda), Laura Lovelace (servírka), John Travolta (Vincent Vega), Samuel L. Jackson (Jules Winnfield), Phil LaMarr (Marvin)
Scénár: Roger Avary, Quentin Tarantino
Krajina: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 89 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko