Sledovať film Pulp Fiction: Historky z podsvetia online

Prehrajte si film Pulp Fiction: Historky z podsvetia online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1369 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pulp Fiction: Historky z podsvetia
  Trailer k filmu Pulp Fiction: Historky z podsvetia   Sledovať Pulp Fiction: Historky z podsvetia online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Quentin Tarantino
Hrajú:
Tim Roth (Pumpkin), Amanda Plummerová (Honey Bunny - Yolanda), Laura Lovelace (servírka), John Travolta (Vincent Vega), Samuel L. Jackson (Jules Winnfield), Phil LaMarr (Marvin)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Zdařilá parodie na laciné rodokapsové krváky z pera mistra žánru Quentina Tarantina.

Tri na prvý pohľad nesúvisiace historky z krvavého podsvetia tvoriace jeden príbeh plný štylizovaného komixového násilia, drog, dnes už kultových dialógov a hlavne absurdných situácií a nečakaných dejových zvratov. Postmoderná analýza zvráteného života zločincov, Božej vôle, vyrovnávania si účtov, masáže nôh a prekladu názvov hamburgerov zožala obrovský celosvetový úspech u divákov i kritikov. rokov si režisér a scenárista Quentin Tarantino odniesol Oscara za najlepší scenár.
Hodnocenie:
89 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski