Sledovať film
Rýchlo a Zbesilo 6
online

Film Rýchlo a Zbesilo 6
  Trailer k filmu Rýchlo a Zbesilo 6 Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Niektoré motory nezadrete, aj keď jazdíte zásadne s plynovým pedálom zošliapnutým k podlahe. Vin Diesel, Paul Walker a DwayneJ ohnson sa vracajú v ďalšom diele jednej z najúspešnejších filmových sérií súčasnosti. Už po šiesty krát sa bude vo vytuningovaných autách jazdiť výhradne rýchlo a zbesilo, k tomu pribudne pár luxusných akčných scén, z ktorých všetkým padne sánka, a zlatým klincom bude návrat postavy, u ktorej by to asi nikto nečakal.

Réžia: Justin Lin
Hrajú: Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner), Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jordana Brewsterová (Mia Torettoová), Michelle Rodriguezová (Letty), Tyrese Gibson (Roman Pearce)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 71 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ 11.12.2022 14:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська