Film Sex v meste

Sledovať film
Sex v meste
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Carrie Bradshaw, úspešná autorka a obľúbená módna ikona je späť. Pokračuje v rozprávaní vlastného príbehu o sexe, láske a módou posadnutých Newyorčankách a jej slávny cynický dôvtip je ostrejší ako kedykoľvek predtým. Dobrodružstvá Carrie, Samanthy, Charlotte a Mirandy pokračujú štyri roky po skončení seriálu. Obľúbená štvorica sa neustále pohráva s prácou a vzťahmi a popri tom rieši materstvo, svadby a manhattanské nehnuteľnosti.

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Michael Patrick King
Hrajú: Sarah Jessica Parkerová (Carrie Bradshawová), Kim Cattrallová (Samantha Jonesová), Kristin Davisová (Charlotte York Goldenblattová), Cynthia Nixonová (Miranda Hobbesová), Chris Noth (pan Big), Candice Bergenová (Enid Frick)
Scénár: Michael Patrick King, Candace Bushnell, Darren Star
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 58 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko