Sledovať seriál Kosti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kosti online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1222 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Kosti
  Sledovať Kosti online
Žáner:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia:
Dwight H. Little
Hrajú:
Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), Laraine Salazar (Diane Robertson), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005-2015
Popis:
Řeší vraždy, používají chemii.

Dr. Temperance Brennanová (Emily Deschanel) je veľmi vzdelaná a skúsená súdna antropologička, ktorá pracuje v Jeffersonovom inštitúte. Vďaka svojim odborným skúsenostiam spolupracuje so zvláštnym agentom Seeley Boothom (David Boreanaz) pri vyšetrovaní vrážd, pri ktorých sú štandardné metódy vyšetrovania na nič, pretože telá sú už v značnom štádiu rozkladu.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski