Sledovať seriál Kosti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kosti online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 106 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1329 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Kosti
  Sledovať Kosti online
Žáner:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia:
Milan Cheylov
Hrajú:
Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Scénár:
Kim Clements, Kathy Reichs, Hart Hanson
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005-2009
Popis:
Dr. Temperance Brennanová (Emily Deschanel) je veľmi vzdelaná a skúsená súdna antropologička, ktorá pracuje v Jeffersonovom inštitúte. Vďaka svojim odborným skúsenostiam spolupracuje so zvláštnym agentom Seeley Boothom (David Boreanaz) pri vyšetrovaní vrážd, pri ktorých sú štandardné metódy vyšetrovania na nič, pretože telá sú už v značnom štádiu rozkladu.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko