Sledovať seriál
Kosti
online

Seriál Kosti
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kosti online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 117 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1 114 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Dr. Temperance Brennanová (Emily Deschanel) je veľmi vzdelaná a skúsená súdna antropologička, ktorá pracuje v Jeffersonovom inštitúte. Vďaka svojim odborným skúsenostiam spolupracuje so zvláštnym agentom Seeley Boothom (David Boreanaz) pri vyšetrovaní vrážd, pri ktorých sú štandardné metódy vyšetrovania na nič, pretože telá sú už v značnom štádiu rozkladu.

Hrajú: Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013-2014
Hodnocenie: 86 %
Vysíláno na: WAU

Zoznam epizód

Séria 9:
(14) Majster v pomyjach - sledovať
(15) Dedička v kopci - sledovať
(16) Stopy v blate - sledovať
(17) Vymáhač v septiku - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko