Sledovať seriál Kosti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kosti online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1385 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Kosti
  Sledovať Kosti online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Komédia, Krimi, Dráma, Mysteriózny, Romantický, Thriller
Réžia:
Dwight H. Little
Hrajú:
Emily Deschanelová (Dr. Temperance 'Bones' Brennan), David Boreanaz (speciální agent Seeley Booth), Michaela Conlinová (Angela Montenegro), Tamara Taylorová (Dr. Camille Saroyan), T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins), John Francis Daley (Dr. Lance Sweets)
Scénár:
Pat Charles, Michael Peterson, Hart Hanson, Kathy Reichs, Dean Lopata
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005-2016
Popis:
Dr. Temperance Brennanová (Emily Deschanel) je veľmi vzdelaná a skúsená súdna antropologička, ktorá pracuje v Jeffersonovom inštitúte. Vďaka svojim odborným skúsenostiam spolupracuje so zvláštnym agentom Seeley Boothom (David Boreanaz) pri vyšetrovaní vrážd, pri ktorých sú štandardné metódy vyšetrovania na nič, pretože telá sú už v značnom štádiu rozkladu.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko