Sledovať seriál Vtierka Castle online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vtierka Castle online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1232 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Vtierka Castle
  Sledovať Vtierka Castle online
Žáner:
Komedie, Krimi, Drama, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia:
John Terlesky
Hrajú:
Nathan Fillion (Richard Castle), Stana Katicová (Kate Beckett), Susan Sullivanová (Martha Rodgers), Ruben Santiago-Hudson (Captain Roy Montgomery), Molly C. Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009-2010
Popis:
Je slávny, úspešný, ženy ho milujú ... Ale on chce ešte viac.

Rick Castle je ľahkovážny spisovateľ detektívnych románov, ktorý sa tvári, že má všetko, načo si spomenie - od slávy cez peniaze a samozrejme skalné fanúšičky. S povesťou lámača dievčenských sŕdc ide ruka v ruke. Vo svojom poslednom románe zabil svoju najznámejšiu postavu, vďaka ktorej vstúpil do pomyselnej siene slávy, a život pre neho začína byť pomaly nuda. Tá sa rozplynie v okamihu, keď ho kontaktuje pôvabná detektívka Kate Beckettová, aby ju pomohol pri vyšetrovaní sériou vrážd, ktoré neznámy zabijak vykonáva presne tak, ako sú opísané v Rickových románoch ...
Hodnocenie:
81 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski