Seriál Vtierka Castle

Sledovať seriál
Vtierka Castle
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vtierka Castle online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 120 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1192 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 7.39 €!

Informácie o seriáli

Je slávny, úspešný, ženy ho milujú ... Ale on chce ešte viac.
Rick Castle je ľahkovážny spisovateľ detektívnych románov, ktorý sa tvári, že má všetko, načo si spomenie - od slávy cez peniaze a samozrejme skalné fanúšičky. S povesťou lámača dievčenských sŕdc ide ruka v ruke. Vo svojom poslednom románe zabil svoju najznámejšiu postavu, vďaka ktorej vstúpil do pomyselnej siene slávy, a život pre neho začína byť pomaly nuda. Tá sa rozplynie v okamihu, keď ho kontaktuje pôvabná detektívka Kate Beckettová, aby ju pomohol pri vyšetrovaní sériou vrážd, ktoré neznámy zabijak vykonáva presne tak, ako sú opísané v Rickových románoch ...

Žáner: Thriller, Dráma, Komédia, Krimi, Mysteriózny, Romantický
Réžia: Rob Bowman
Hrajú: Nathan Fillion (Richard Castle), Stana Katicová (Kate Beckettová), Susan Sullivanová (Martha Rodgersová), Jon Huertas (Javier Esposito), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jonesová (Lanie Parishová)
Scénár: David Amann, Andrew W. Marlowe, Adam Frost
Krajina: USA
Rok výroby: 2014-2016
Hodnocenie: 81 %

Zoznam epizód

Séria 7:
(11) Castleova detektivní kancelář - sledovať
(12) Případ ztracené kabelky - sledovať
(13) Já, svědek - sledovať
(14) Vzkriesenie - sledovať
(15) Zúčtování - sledovať
(16) Mise na Mars - sledovať
(17) Lovkyňa z Hongkongu - sledovať
(18) Tvárou v tvár smrti - sledovať
(19) Smrť právnika - sledovať
(20) Spáč - sledovať
(21) Hrozba vo vzduchu - sledovať
(22) Mŕtvy z New Yorku - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko