Sledovať film
Da Vinciho kód
online

Film Da Vinciho kód
  Trailer  k filmu Da Vinciho kód
Prehrajte si film Da Vinciho kód HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 290 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Da Vinciho kód

Největší tajemství lidstva bude odhaleno.

Originálny názov:

The Da Vinci Code

Réžia: Ron Howard
Hrajú: Tom Hanks (Robert Langdon), Audrey Tautouová (Sophie Neveuová), Ian McKellen (Pan Leigh Teabing), Jean Reno (Bezu Fache), Paul Bettany (Silas), Alfred Molina (Biskup Aringarosa)
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: HBO2 HBO

Recenzie filmu Da Vinciho kód:

Šifra mistra Leonarda si zahrává s myšlenkou, že vše okolo geniálního Leonarda bylo tak toršku jinak. A to takovým způsobem, že se mohou otřást základy křesťanského světa. Premisa je celkem zajímavá, některé dějové kličky velmi solidní, ale k dokonalosti pořád cosi schází.
70% anubiskt
Srdcovka..jak kniha..tak film. Dan Brown oblíbenej autor..profesor Langdon-ala Tom Hanks oblíbenec... :) :) k tomu netřeba víc dodávat... Jo a Davinci a jeho prastará geniální moudra a vynálezy..to mě fakt baví :) :) pro mě jizda od první do poslední minuty, napínavé, pohlcujici, úchvatné... Soundtrack ke kapitola sama pro sebe.. :) Mistr Zimmer stvořil hudební veledilo.. a je to Špička ze Všeho co kdy bylo vytvořeno..jak na to pomyslím husí kůže..Svatý grál dostal úplně jinou podobu nežli ho známe z knih a legend. Závěrečná scénka je opět jeden z Vrcholu filmového díla .. pro mě.. jedna z Top scenek..jak kleci nad piramidou hraje hudba....Uaaaaaa... Velká paráda můžu na to koukat pořád.. 120% Miluji konspiracni teorie...:)
100% Antychryst
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina