Sledovať film Dokonalý trik online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Dokonalý trik
  Trailer k filmu Dokonalý trik   Sledovať 1322 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Christopher Nolan
Hrajú:
Hugh Jackman (Robert Angier), Christian Bale (Alfred Borden), Michael Caine (Střihač), Piper Perabová (Julia McCulloughová), Rebecca Hallová (Sarah), Scarlett Johanssonová (Olivia Wenscombeová)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Pozeráte sa pozorne?

V tomto mysterióznom príbehu posplietanom z tajomstiev a ilúzií stoja proti sebe dvaja viktoriánski kúzelníci. Dvaja pozoruhodní muži, medzi ktorými vládne silná rivalita, ktorá sa zmení na stupňujúci sa boj trikov, poháňaný neskrotnou túžbou odhaliť tajomstvá toho druhého. Začínali ako priatelia, ale ich najväčší trik sa jedného dňa nevydaril a spravil z nich nepriateľov na život a na smrť. Trik za trikom, predstavenie za predstavením, ich rivalita sa stupňuje až kým ani jeden nepozná hranice... Kladú odvahu proti vášni, zábavu proti vede a ambície proti priateľstvu. A následky sú nebezpečné, hrozivé a zavádzajúce...
Hodnocenie:
85 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko