Sledovať film
Síla slova
online

Film Síla slova
  Trailer  k filmu Síla slova
Prehrajte si film Síla slova HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Síla slova

James Farmer mladší popsal texaský Marshall jako "poslední město, které kapitulovalo v občanské válce". Sídlí zde škola Wiley College, ve které profesor Melvin Toslon (v podání dvojnásobného držitele Oscara Denzela Washingtona) vede debatní kroužek během jeho úspěšné sezóny v roce 1936. Jedná se prakticky o první spolek v Americe, ve kterém spolu debatují bílí a černošští studenti. Jejich úspěchy vyústí až v pozvání na národní šampionát na Harvardově univerzitě. Pro čtyřčlenný tým, kde je mimojiné i studentka a velice mladý James Farmer, je připravena zkouška ohněm v podobě debatních témat, jako jsou Jim Crow, sexismus, lynčování davu, zatýkání a výtržnosti, milostné aféry, žárlivost a posluchači státního rozhlasu.

Originálny názov:

The Great Debaters

Žáner: Dráma
Hrajú: Charissa Allenová (Benita), Ron Auguste (Hanging oběť), Andrew Bamberg (student Harvardu), Michael Beasley (Trudell), Southey Blanton (pracovní koordinátor), Trenton McClain Boyd (Nathaniel)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 75 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Extra 7.4.2024 18:55
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina