Sledovať film
Americký gangster
online

Film Americký gangster
  Trailer k filmu Americký gangster Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 130 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Štyri ikony filmového priemyslu sa stretli pri zrode akčnej drámy Americký gangster, ktorá ašpiruje na jeden z najsilnejších zážitkov, ktorý si v roku 2008 odnesiete z kina. Oscarmi ovenčení herci Russel Crowe a Denzel Washington sa spojili s oscarovým scenáristom Stevom Zaillianom a nemenej úspešným režisérom Ridley Scottom. Vznikol strhujúci príbeh o vzostupe a páde jedného z najmocnejších mužov newyorského podsvetia a o obyčajnom policajtovi, ktorý ho dostal na kolená.

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: Ridley Scott
Hrajú: Denzel Washington (Frank Lucas), Russell Crowe (detektiv Richie Roberts), Chiwetel Ejiofor (Huey Lucas), Josh Brolin (detektiv Trupo), Lymari Nadalová (Eva), Ted Levine (Toback)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko