Sledovať film Špatná výchova online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Špatná výchova
  Trailer k filmu Špatná výchova   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Thriller, Drama
Réžia:
Pedro Almodóvar
Hrajú:
Gael García Bernal (Ángel/Juan/Zahara), Fele Martínez (Enrique Goded), Daniel Giménez Cacho (Otec Manolo), Lluís Homar (Sr. Manuel Berenguer), Francisco Maestre (Padre José), Francisco Boira (Ignacio)
Krajina:
Španělsko
Rok výroby:
2004
Popis:
Španělský mistr, který zaručuje vždy vysoce kvalitní podívanou, Pedro Almodóvar, přichází se svým patrně nejosobnějším snímkem.

Madrid 1980. Úspešný režisér Enrique Serrano už dlho márne hľadá námet, ktorý by ho zaujal, keď k nemu náhle vpadne neohlásená návšteva. Enrique hneď nespozná svojho bývalého spolužiaka Ignacia, ktorý ho prišiel požiadať o úlohu, a snaží sa ho zbaviť, hoci mu Ignacio pripomína minulosť. Po Ignaciovom odchode sa začíta do rukopisu, ktorý mu nechal, a začínajú v ňom ožívať spomienky.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski