Sledovať film
Spider-Man
online

Film Spider-Man
  Trailer  k filmu Spider-Man
Prehrajte si film Spider-Man HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Spider-Man

Kto som? Naozaj to chcete vedieť? Som Spider-Man!
Ešte včera bol Peter Parker obyčajný študent s pozoruhodným nadaním na fyziku. To však bolo včera. Jediná návšteva oddelenia pre genetiku na Columbijskej univerzite a malé pohryznutie zmutovaným pavúkom ho radikálne zmenilo. Na druhý deň ráno už nepotrebuje ani silné dioptrie, ani hodiny v posilňovni. Okrem svalov dostal do vienka i superschopnosti pavúčieho rodu. Udrží sa na stene, môže sa hojdať na vláknach, má nadľudskú silu a predovšetkým pavúčí zmysel, ktorý ho varuje pred každým nebezpečenstvom. A ten bude potrebovať. Šialený milionár Norman Osborn, vlastniaci chemickú firmu OsCorp, v ktorej prebieha výskum nanotechnológií, sa totiž práve premenil na Zeleného Goblina a hodlá s pomocou ničivých zbraní ovládnuť svet...

Originálny názov:

Spider-Man / Spider-Man: The Motion Picture / Spiderman

Réžia: Sam Raimi
Hrajú: Tobey Maguire (Spider-Man/Peter Parker), Willem Dafoe (Green Goblin), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Cliff Robertson (Strýc Ben Parker), Rosemary Harrisová (Teta May)
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 74 %
Vysielané na: HBO2 HBO3

Recenzie filmu Spider-Man:

Spidermmana jako akčního hrdinu osobně moc nemusím, ale jedničku této trilogie považuji za jakýsi předkrm před naprosto úchvatnou dvojkou (trojku jsem z hlavy raději smazal). Velmi svižný a povedený komiksový film.
70% anubiskt
Jediný Spider Man, který se mi zaryl hluboko do mého filmovo - komiksového srdce. Sam Raimi je prvotřídní režisérský dirigent, který v tomto filmu diriguje perfektní herecké obsazení s výborně dávkovanou akcí. Nic zde totiž nechybí a ani nepřebývá. Takhle to má být. „Remember, with great power. comes great responsibility.“
luka4615
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina