Film
Spláchnutý

Film Spláchnutý
  Trailer  k filmu Spláchnutý
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Spláchnutý

Niekto skončí tam dole.
Keď Shrek stretol Wallaca s Gromitom, respektíve keď svoje sily spojili dve slávne animátorské štúdiá - DreamWorks a Aardman, vznikla svieža animovaná komédie Spláchnutý, stojaca na precíznej americkej počítačovej animácii a okúzľujúcom britskom humore, ktorý je naozaj pre každého. Príbeh Spláchnutého sa odohráva v uliciach britskej metropole a prekvapivo...

Originálny názov:

Flushed Away

Hrajú: Hugh Jackman (Roddy (hlas)), Kate Winsletová (Rita (hlas)), Ian McKellen (Toad (hlas)), Jean Reno (Frog (hlas)), Simon Callow, Bill Nighy (Whitey (hlas))
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: HBO3
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Spláchnutý:

Skvělá a místy originální animovaná podívaná, která i potěší právě fajnově originálními prozpěvujícími slimáky. Jinak se jedná o svižnou a rychlou podívanou, která i přes to, že je podle mého určena především dětskému publiku, vás snad dokáže zaujmout, pobavit a na tu hodinu a půl odtáhne od okolního světa.
60% Trexes
Spláchnutej je animovaný počin z ne zrovna vábného prostředí odpadních vod, který přináší poměrně jednoduššší humor a ne zrovna závratně napínavou příběhovou linii. Přesto se jedná o celkem milou jednohubku, která neurazí, ale rozhodně ani nenadcne.
60% anubiskt
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina