Film Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Sledovať film
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Film s najväčším rozpočtom v histórii švédskej kinematografie, nakrútený podľa bestselleru Jonasa Jonassona. Rozpráva príbeh o jednom veselom úteku a zároveň o šialenom životnom príbehu svojhlavého muža, ktorý sa síce nikdy nezaujímal o politiku, ale napriek tomu bol vždy nejako zapletený do veľkých historických udalostí 20. storočia. Jonas Jonasson vydal v roku 2009 svoju prvotinu Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol.

Žáner: Komédia, Dobrodružný, Dráma
Réžia: Felix Herngren
Hrajú: Robert Gustafsson (Allan Karlsson), Iwar Wiklander (Julius), David Wiberg (Benny), Bianca Cruzeiro (Caracas), Alan Ford (Pim), David Shackleton (Herbert Einstein)
Scénár: Felix Herngren, Hans Ingemansson
Krajina: Švédsko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko