Film
Tajomstvo vianočného imela

Film Tajomstvo vianočného imela
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Keď Aria Eubanková presvedčí slávneho autora cestopisov, aby napísal o jej milovanom rodnom meste Midway v Utahu, vyzerá to tak, že katastrofálny pokles cestovného ruchu v meste sa čoskoro podarí zvrátiť. Keď sa však v meste objaví samotný cestovateľský guru a aj jeho ghostwriter, Aria zistí, že jej srdce je rozpoltené medzi charizmatickým, ale namysleným...

Originálny názov:

The Mistletoe Secret

Žáner: Romantický, Dráma
Réžia: Terry Ingram
Hrajú: Kellie Pickler (Aria Eubank), Tyler Hynes (Alex Bartlett), Christopher Russell (Sterling Masters), Patrick Duffy (Mack), Beverley Elliottová (Catherine), Kazumi Evans (Leslie)
Krajina: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina