Sledovať film Temné sily online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Temné sily
  Trailer k filmu Temné sily   Sledovať 1369 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Horor
Réžia:
John Pogue
Hrajú:
Jared Harris (Professor Coupland), Sam Claflin (Brian McNeil), Erin Richards (Kristina Dalton), Rory Fleck-Byrne (Harry Abrams), Olivia Cooke (Jane Harper), Laurie Calvert (Phillip)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Oxfordský profesor Coupland vykoná spoločne s tímom študentov na odľahlej usadlosti experiment na mladej pacientke Jane Harperovej, ktorá skrýva tajomstvo z minulosti. Uvoľnené temné sily, ktoré ju ovládajú, sú pre všetkých zúčastnených oveľa desivejšie, než by ktokoľvek predpokladal. Jane Harperová je problémové dievča, posadnuté temnými silami. Profesor Joseph Coupland z Oxfordu má nezvyčajný plán, ako ju temnoty zbaviť. Niekoľko vyvolených študentov pozve na svoju odľahlú usadlosť pri Londýne, kde navrhne, aby sa spoločne pokúsili pacientku zbaviť negatívnej energie. Študentom sa podarí vyvolať z jej tela zlé sily, ale tie rozpútajú čisté šialenstvo. Prichádza hrôza tak desivá a silná, že ich dokáže všetkých pohltiť ešte skôr, než si stihnú uvedomiť, že do tohto experimentu sa nikdy nemali púšťať. Jane, mladá žena bez spomienok na minulosť, ktorú odmietlo vychovávať viacero pestúnskych rodín, verí, že je otrokyňou bábiky Evey, ktorá ju obdarila telekinézou a dáva jej nadprirodzenú moc hýbať predmetmi a ovládať ľudí. Profesor Coupland drží pacientku v bdelom stave, ale izolovanú od okolitého sveta vo vzdialenom dome na samote. Aby ju vyliečil, plánuje vyvolať z jej tela zlú energiu, vložiť ju do skutočnej bábiky a napokon ju zničiť. V dome sa počas experimentu začnú odohrávať podivné udalosti. Kameraman Brian s pacientkou súcíti a je mu Jane ľúto. Keď skúma tetovanie na jej tele, náhodou odhalí nielen obrovské tajomstvo jej minulosti, ale aj skutočnú motiváciu profesora Couplanda, prečo sa vlastne podujal vykonať tento nebezpečný experiment.
Hodnocenie:
51 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski