Sledovať film
Terminator Salvation
online

Film Terminator Salvation
  Trailer  k filmu Terminator Salvation
Prehrajte si film Terminator Salvation HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 290 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Terminator Salvation

Ale budúcnosť, na ktorú bol Connor pripravovaný je čiastočne zmenená tým, že sa objaví Marcus Wright. Connor musí rozhodnúť, či bol Marcus zaslaný z budúcnosti, alebo práve naopak zachránený z minulosti. Okrem toho Skynet pripravuje útok a času na záchranu je čoraz menej a menej.

Réžia: McG
Hrajú: Christian Bale (John Connor), Sam Worthington (Marcus Wright), Moon Bloodgoodová (Blair Williamsová), Helena Bonham Carterová (Serena), Anton Yelchin (Kyle Reese), Jadagrace (hvězda)
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: HBO2

Recenzie filmu Terminator Salvation:

Pre mňa je táto séria iba o prvých dvoch častiach. Tretia je mimo svojím tónom, je tam až príliš veľa komédie a táto časť je jednoducho priemerná. Mala pre mňa nevyrovnané tempo a slabší dej... Hodnotenie: 6.2/10
60% sebo9629
Válka začala a John Connor má před sebou složitý úkol, a to odvrátit ničivý plán Skynetu. Očekávané čtvrté pokračování tentokrát v režii McG. A byť to pro něj byla ohromná výzva, popral se s tím na výbornou. Nejmodernější technologie ve filmovém průmyslu mu dali šanci opět pokročit kupředu a rozpoutat tak hotové peklo. Dlouhé akční scény doslova tají dech. A co Arnie? Je tu, anebo ne? Velmi utajovaná záležitost, která kdejakého fanouška nenechala spát. A odpovědi se dočkali. Arnie tu je, a není. Jak se to vezme. Jeho dokonale naskenovaná tvář se tu ke konci snímku objeví za hřmotu známé hudební linky a Christianu Baleovi alias Johnu Connorovi dá pořádně zabrat. Bude to jen na pár vteřin, takže doporučuji nemrkat. Příběh není nijak složitý, zato speciální efekty a dokonalé válečné scény přinášejí zážitek. Terminátor ve své kvalitě rozhodně opět povýšil.
90% martin.mickey.stusak
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina