Sledovať film Tokio! online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Tokio!
  Trailer k filmu Tokio!   Sledovať 1377 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Fantasy, Komedie
Réžia:
Joon-ho Bong, Leos Carax, Michel Gondry
Hrajú:
Ayako Fujitani (Hiroko), Ryo Kase (Akira), Ayumi Itová (Akemi), Nao Omori (Hiroshi), Satoshi Tsumabuki (Takeshi), Ken Mitsuishi (realitní makléř)
Krajina:
Francie, Japonsko, Jižní Korea, Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Prvá z poviedok - Interior Design - je surrealistickým príbehom mladého páru, ktorý sa prisťahuje do Tokia. V druhej poviedke Hovno záhadný muž šíri svojimi provokatívnymi činmi paniku na uliciach Tokia. Hrdinom tretej poviedky s názvom Trasúce sa Tokio je tzv. hikikomori, ktorý sa, ako mnoho iných Japoncov, rozhodol celkom zrušiť kontakt s okolitým svetom. Keď však v jeho byte omdlie dievča, ktoré mu donáša pizzu, stane sa niečo neuveriteľné - zamiluje sa.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko