Sledovať film
Hodná holka
online

Film Hodná holka
  Trailer k filmu Hodná holka Trailer
Prehrajte si film Hodná holka HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 163 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Justine už dávno nie je malé dievča. Dospela, je vydatá a rada by si konečne založila rodinu. Jej manžel Phil ju miluje, ale v posteli im to veľmi nevychádza. Jedného dňa sa Justine stretne so zaujímavým mladým mužom, ktorý jej ponúkne šancu uniknúť z manželskej nudy do príťažlivého sveta emócií a sexu. Lenže z banálnej milostnej aféry sa stane posadnutosť a Justinin život sa naplní zmätkami, klamstvami a podvodmi. Dokáže si vybrať medzi spoľahlivým manželom a neodolateľným milencom? Film nakrútil režisér Miguel Arteta podľa scenára Mikea Whitea a Jennifer Anistonová v ňom dostala výraznú hereckú príležitosť.

Originálny názov:

The Good Girl

Réžia: Miguel Arteta
Hrajú: Jennifer Anistonová (Justine Lastová), Deborah Rushová (Gwen Jacksonová), Mike White (Corny), John Carroll Lynch (Jack Field manažer obchodu), Jake Gyllenhaal (Holden Worther), Zooey Deschanelová (Cheryl)
Scénár: Mike White
Krajina: USA, Nemecko, Holandsko
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Extra 24.9.2023 00:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська