Sledovať film Training Day online

Prehrajte si film Training Day online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1398 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Training Day
  Trailer k filmu Training Day   Sledovať Training Day online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Antoine Fuqua
Hrajú:
Denzel Washington (detektiv Alonzo Harris), Ethan Hawke (Jake Hoyt), Scott Glenn (Roger), Tom Berenger (Stan Gursky), Harris Yulin (Doug Rosselli), Raymond J. Barry (Lou Jacobs)
Krajina:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2001
Popis:
Překročení hranice se tvrdě trestá. A pro poldy to platí dvojnásob.

Policajt Alonzo Harris vie, že legálny boj s narkomafiou nestačí. Jeho filozofia individuálneho policajného postupu mu občas káže prekročiť zákon v mene jeho dodržiavania. Raz mu však zveria idealistického nováčika Jake Hoytona, ktorému stačil jeden deň na to, aby sa prepadol až na samé dno drogového podsvetia... Realisticky vystavaný príbeh o človeku, ktorý uprostred najtvrdších bojov za bezpečnosť ľudí sám balansuje na hrane, je strhujúcou výpravou do každodennej vojny zúriacej v uliciach Los Angeles...
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski