Sledovať film Kingsman: Tajná služba online

Prehrajte si film Kingsman: Tajná služba online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Kingsman: Tajná služba
  Trailer k filmu Kingsman: Tajná služba   Sledovať Kingsman: Tajná služba online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi
Réžia:
Matthew Vaughn
Hrajú:
Taron Egerton (Gary 'Eggsy' Unwin), Colin Firth (Harry Hart / Galahad), Samuel L. Jackson (Valentine), Mark Strong (Merlin), Mark Hamill (James Arnold), Sofia Boutellaová (Gazelle)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Tajní agenti organizácie Kingsman nepotrebujú mať na konci svojich mien žiadne nuly. Táto špionážna služba je oproti iným britským službám nevládna a pochopiteľne supertajná. Počet ich agentov je pevne daný a za každého, ktorý odišiel väčšinou nedobrovoľne a bolestne, nastúpi starostlivo vycvičený a otestovaný nováčik, ktorého odporučí niektorí z agentov v službe. Práve vďaka tomu sa do systému dostávajú hlavne synovia významných rodín. Výnimkou z pravidla sa stane až Garry Eggsy.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski