Sledovať film Tucker & Dale vs. Zlo online

Prehrajte si film Tucker & Dale vs. Zlo online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tucker & Dale vs. Zlo
  Trailer k filmu Tucker & Dale vs. Zlo   Sledovať Tucker & Dale vs. Zlo online
Žáner:
Horor, Komedie
Réžia:
Eli Craig
Hrajú:
Tyler Labine (Dale), Alan Tudyk (Tucker), Katrina Bowden (Allison), Jesse Moss (Chad), Philip Granger (šerif), Brandon Jay McLaren (Jason)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Tenhle rok budou prázdniny trochu kratší!

S velkorysou zásobou piv a arzenálem hrozivě vyhlížejícího nářadí přijíždějí dva zálesáčtí burani na chatu ukrytou hluboko v hvozdech Západní Virginie. Nedaleko se ve stejný den chystá k víkendovému pikniku skupina univerzitních studentů, které jejich samozvaný lídr ihned vystraší hrůznou historkou, jež se v těch místech kdysi odehrála. Ačkoli se další vývoj filmu zdá předvídatelný, překvapení se tentokrát koná. Drzá pocta krvavým hororům, jež se stala diváckým hitem půlnoční sekce letošního festivalu Sundance, nabízí zcela odlišný pohled na vývoj událostí typický např. pro Texaský masakr motorovou pilou, Pátek třináctého nebo Fargo. V hororové komedii s neodolatelnými romantickými prvky, která bourá stereotypy, excelují fanouškům žánrových filmů povědomí Tyler Labine a Alan Tudyk coby titulní duo dobrosrdečných kámošů, jimž se poněkud zvrtne plán strávit dovolenou zvelebováním chaty.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski