Sledovať film
Parade
online

Film Parade
  Trailer k filmu Parade Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Kontroverzný film, ktorý vzbudil vlnu ohlasov a záujmu divákov i kritikov.
Radmila a Mirko tvoria mladý a úspešný homosexuálny pár a boli by šťastní kdekoľvek - okrem Srbska. Snažia sa žiť diskrétne, ale každý deň musia znášať urážky od homofóbnej väčšiny. Mirko je aktivistom za práva gayov a jeho snom je zorganizovať prvý úspešný pochod Pride v Belehrade. Roku 2001 je jeho sen takmer "nesplniteľnou misiou", jeho pokus skončil krviprelievaním. O desať rokov neskôr nie je situácia o nič lepšia - nacionalistickí a neonacistickí organizátori pripravujú ďalší masaker v prípade, že by sa opäť konal pochod gayov, polícia odmieta poskytnúť účastníkom ochranu. Radmila - v snahe udržať si svojho priateľa a presadil svoje zásady - je pripravený podniknúť zúfalé opatrenia.

Žáner: Komédia, Dráma
Hrajú: Nikola Kojo (Lemon), Milos Samolov (Radmilo), Hristina Popovic (Biserka), Goran Jevtic (Mirko), Goran Navojec (Roko), Dejan Acimovic (Halil)
Scénár: Srdjan Dragojevic
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko