Sledovať film
Úkryt
online

Film Úkryt
  Trailer k filmu Úkryt Trailer
Prehrajte si film Úkryt online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1454 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Rozvedená Meg Altmanová a jej dvanásťročná dcérka Sarah sa nasťahujú do luxusného newyorského domu, ktorého zvláštnosťou je tajná miestnosť. Tú si ako nedobytný úkryt nechal vybudovať predchádzajúci majiteľ. Meg síce podľa návodu zapne bezpečnostný systém, napriek tomu vnikne v noci do domu černoch Burnham. Vypne bezpečnostné kódy a vpustí do jeho priestorov svojho komplica Juniora, ktorý si neplánovane priviedol posilu, maskovaného a ozbrojeného Raula. Trojica príde do konfliktu, pretože dom mal byť podľa ich informácií prázdny. Meg sa náhodou prebudí a zistí, že v dome sú lupiči. Zobudí dcéru a podarí sa im schovať v úkryte, ale ani zďaleka nemajú vyhrané. Muži sa totiž nezastavia pred ničím, pretože obsah zakódovaného sejfu v úkryte je pre nich priveľmi cenný. Sarah je diabetička. Stane sa rukojemníčkou zločincov a matke nezostáva nič iné, ako bojovať o dcérin život všetkými dostupnými zbraňami...

Žáner: Thriller
Réžia: David Fincher
Hrajú: Jodie Fosterová (Meg Altmanová), Kristen Stewartová (Sarah Altmanová), Forest Whitaker (Burnham), Dwight Yoakam (Raoul), Jared Leto (Junior), Patrick Bauchau (Stephen)
Scénár: David Koepp
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko