Sledovať film
Príšerky: Univerzita
online

Film Príšerky: Univerzita
  Trailer k filmu Príšerky: Univerzita Trailer
Prehrajte si film Príšerky: Univerzita online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Už keď bol Mike Wazowski malým strašidielkom, sníval o tom, že jedného dňa sa stane skutočným strašičom s veľkým S - zamestnancom firmy Monsters, a.s., zásobujúcej svet strašidiel detským krikom. A keďže Mike vie, že najlepší strašiči vyštudovali univerzitu pre príšery Monsters University (MU), jeho voľba je jasná, aj keď sa nedá povedať, že by jeho zjav budil práve hrôzu. Avšak hneď v prvom semestri dostanú jeho kariérne plány vážnu trhlinu. Jeho spolubývajúcim sa totiž stane Jmes P. Sullivan, skutočný kanón a strašidelný talent od prírody. Neustála rivalita nekontrolovateľnej dvojice spôsobí, že napokon oboch z elitného štúdijného programu vyhodia. Ocitajú sa na najnižšom stupienku v hierarchii Univerzity, v spoločnosti príšeriek, čudesných aj na pomery sveta strašidiel. A čo horšie, aby uviedli veci do poriadku, hrozí, že obaja budú musieť začať spolupracovať

Réžia: Dan Scanlon
Hrajú: Billy Crystal (Mike (Tomáš Trapl)), John Goodman (Sullivan (Jiří Hromada)), Steve Buscemi (šerif (hlas)), Helen Mirrenová (Dean Hardscrabbleová (hlas)), Peter Sohn (Squishy (hlas)), Joel Murray (Don (Vlastimil Zavřel))
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko