Film
Už sme doma?

Film Už sme doma?
  Trailer  k filmu Už sme doma?
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Brendan Fraser v hlavnej role svižného rodinného dobrodružstva podľa knihy Jules Verna. Pri pokuse nájsť stred Zeme urobí Trevor Anderson so svojim synovcom a sprievodkyňou Hannah objav, ktorý odštartuje napínavú výpravu do neznáma. V priebehu vedeckej expedície na Islande sa vizionársky vedec Trevor Anderson, jeho synovec Sean a pôvabná sprievodkyňa Hannah...

Originálny názov:

Are We Done Yet?

Réžia: Steve Carr
Hrajú: Ice Cube (Nick Persons), Nia Longová (Suzanne Personsová), John C. McGinley (Chuck Mitchell Jr.), Aleisha Allenová (Lindsey Personsová), Philip Bolden (Kevin Persons), Jonathan Katz (pan Rooney)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 43 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina