Sledovať film Vlna online

Prehrajte si film Vlna online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vlna
  Sledovať Vlna online
Žáner:
Akční, Drama, Thriller
Réžia:
Roar Uthaug
Hrajú:
Kristoffer Joner (komorník Kristián), Ane Dahl Torpová (Idun), Thomas Bo Larsen (Phillip), Fridtjov Saheim (Arvid Øvrebø), Jonas Hoff Oftebro (syndre), Arthur Berning (Jacob Vikra)
Krajina:
Norsko
Rok výroby:
2015
Popis:
10 minút. Potom zmetie všetko.

Katastrofický film o súboji s ničivou vlnou v nórskom fjorde, inšpirovaný skutočnými udalosťami. Skúsený geológ Kristian sa aj s rodinou chystá opustiť malebné mestečko Geiranger. Prístroje, umiestnené v jednom z horských masívov nad fjordom, zachytia znepokojujúce signály. V momente, keď sa spustia poplašné sirény, sa naplní Kristianove tá najhoršia nočná mora. On i jeho najbližší majú presne 10 minút, kým ich zasiahne obrovská vlna spôsobená zosuvom pôdy. Začína sa súboj s časom a živlami.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski