Film Volánie démonov

Sledovať film
Volánie démonov
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Detektívny film s kapitánom Jakubcom a poručíkom Michalkom.
Tretí film zo série detektívok s kapitánom Jakubcom a poručíkom Michalkom. Tentokrát ich poveria vyšetrovaním úmyselne založeného požiaru v továrni na nábytok v istom slovenskom malomeste. Súvisí požiar s vraždami dvoch zamestnancov podniku? Chcel niekto vraždami a požiarom zakryť spreneveru? Jedným z hlavných podozrivých je aj riaditeľ závodu ktorý už nevládze plniť finančne požiadavky svojej náročnej manželky ...

Žáner: Krimi
Réžia: Andrej Lettrich
Hrajú: Ladislav Chudík (Jakubec), Viliam Polónyi (Michalko), Elo Romancik (Cernik), Květa Fialová (Cernekova), Olga Šalagová (Růžena), Helena Zvaríková (Pavlikova)
Scénár: Jozef Tallo
Krajina: Československo
Rok výroby: 1968
Hodnocenie: 76 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko