Film Všade dobre, doma peklo

Sledovať film
Všade dobre, doma peklo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Keď sa Mona dozvie o romániku svojho manžela Dona s pôvabnou predavačkou, premení sa ich predmestské hniezdočko pohody v peklo. Donovi dochádza, že Mona sa nezastaví pred ničím, ani pred vraždou, len aby ich dokonalé manželstvo zachránila. Don Champagne má na prvý pohľad všetko: vedie úspešný podnik, žije v dokonalom dome spolu s dokonalými deťmi a...

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Anthony Burns
Hrajú: Katherine Heiglová (Mona Champagne), Patrick Wilson (Don Champagne), Madison Wolfe (Allison Champagne), Aiden Flowers (Andrew Champagne), James Belushi (Les), Jordana Brewsterová (Dusty)
Scénár: Carlo Allen, Ted Elrick, Tom Lavagnino
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 54 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko