Sledovať film
Billy Elliott
online

Film Billy Elliott
  Trailer k filmu Billy Elliott Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vymenil boxerské rukavice za tanečné črievice a navzdory všetkému začal tancovať. V zlom čase, na zlom mieste... ale s odzbrojujúcou vášňou...
Otec si svojho syna Billy Elliota predstavoval celom inak. Už ho videl vboxerskom ringu srukami nad hlavou, ako sa teší zvíťazstiev. Lenže, keď Billy uvidí vo vedľajšom sále budúce primabaleríny, sen oboxerskom ringu dostáva vážne trhliny. Ladnosť pohybu, ktorou sa pýši balet, mu učarovala. Čo však na to povie jeho otec? Vlastnú túžbu však nemôžete oklamať azakrátko sa Billy aj vďaka pani Wilkinsonovej objaví na hodine baletu. Od prvej chvíle je jasné, že Billy je mimoriadne výnimočný talent. Pani Wilkinsonová nakoniec prehovorí Billyho otca, aby mu zaplatil hodiny na prestížnej baletnej škole. Raz sa mu to môže celkom dobre vrátiť.

Žáner: Dráma, Komédia, Rodinný
Réžia: Stephen Daldry
Hrajú: Jamie Bell (Billy Elliot), Jean Heywoodová (babička), Jamie Draven (Tony Elliot), Gary Lewis (otec), Stuart Wells (Michael Caffrey), Mike Elliot (George Watson)
Scénár: Lee Hall
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 25.7.2022 20:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська