Film
Tajný život včel

Film Tajný život včel
  Trailer  k filmu Tajný život včel
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Tajný život včel

Píše sa rok 1964 a štrnásťročná Lily Owensová sa doteraz nevyrovnala s tragickou smrťou svojej matky. V snahe uniknúť tvrdému, rasistickému a večne nahnevanému otcovi ujde s černošskou pestúnkou, gazdinou a jedinou priateľkou Rosaleen Daiseová do Tiburonu v Južnej Karolíne, Tam im poskytnú láskyplné prístrešie tri nezávislé sestry Boatwrightové, August,...

Originálny názov:

The Secret Life of Bees

Žáner: Dráma
Hrajú: Dakota Fanningová (Lily Owensová), Queen Latifahová (August Boatwrightová), Jennifer Hudsonová (Rosaleen Daiseová), Alicia Keys (June Boatwrightová), Sophie Okonedová (May Boatwrightová), Paul Bettany (T. Ray Owens)
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina