Sledovať film
Vymítač ďábla
online

Film Vymítač ďábla
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Dvanásťročné dievča Regan je posadnutá diablom a stáva sa z nej ohavná bytosť, ktorá šokuje svoje okolie bezbrehou obscénnosťou a sexuálnou agresivitou. Lekári sú bezmocní a tak sa jej matka obráti na cirkevných hodnostárov. Dvaja kňazi sa pustia do nebezpečného zápasu s diablom ... Film v čase svojho uvedenia spôsobil svojimi nechutnými scénami doslova šok. Napriek tomu priťahoval a ešte stále priťahuje divákov ako máloktorý iný horor.

Žáner: Thriller, Dráma, Horor
Réžia: William Friedkin
Hrajú: Ellen Burstynová (Chris MacNeil), Max von Sydow (Father Merrin), Lee J. Cobb (Lt. William Kinderman), Kitty Winnová (Sharon), Jack MacGowran (Burke Dennings), Jason Miller (Father Karras)
Krajina: USA
Rok výroby: 1973
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko