Sledovať film Vyrobeno v Dagenhamu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Vyrobeno v Dagenhamu
  Trailer k filmu Vyrobeno v Dagenhamu   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Historický, Komedie
Réžia:
Nigel Cole
Hrajú:
Sally Hawkinsová (Rita O'Gradyová), Andrea Riseboroughová (Brenda), Jaime Winstone (Sandra), Lorraine Stanleyová (Monica), Nicola Duffettová (Eileen), Geraldine Jamesová (Connie)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
1968. Je to mužský svět. Ale ne na dlouho...

Zasazen na pozadí šedesátých let, Made In Dagenham je inspirován skutečným příběhem skupiny oduševnělých žen, které spojily síly, aby se postavily za to, co je správné, a díky tomu najdou svou vlastní vnitřní sílu. I když jsou daleko od od Swinging Sixties of Carnaby Street, život je pro ženy v Dagenhamu v Anglii prosvětlen zvuky a pohledem na optimistickou éru slyšitelnými na jejich rádiích a viditelnými v televizi. Rita O'Gradyová ( Sally Hawkinsová) odráží pozitivní éru a společně se svými kamarádkami a spolupracovnicemi v městské továrně Ford Motor Factory Sandrou (Jamie Winstoneová), Eileen (Nicola Duffettová), Brednou (Andrea Riseboroughová), Monicou (Lorraine Stanleyová) a Connie (Geraldine Jamesová) - se smějí tváří v tvář špatným podmínkám. Lisa Rosamund Pikeová) je vysoce inteligentní na Cambridgi vystudovaná žena, která se cítí trochu zaseknutá, inklinuje k domovu s manželem, který navrhuje, aby si své názory nechávala pro sebe. Možná nežije ve stejném světě jako ostatní ženy, ale sdílí jejich pohled. Nikdo by si nepomyslel, že revoluce přijde do Dagenhamu, dokud se to jednoho dne nestalo. Rita, která se primárně vidí jako manželka a matka, je donucena zúčastnit se setkání s prodavačkou Connie, sympatickým představitelem odborů Albertem (Bob Hoskins) a Peterem Hopkinsem (Rupert Graves), vedoucím Oddělení pro průmyslové vztahy u Forda. To, od čeho očekává prostě další den v práci s obědem zadarmo, se změní na mnohem více, když ji a její kolegyně zarazí nedostatek respektu, který na setkání vyjadřují ženám. S humorem, zdravým rozumem a odvahou se Rita a ostatní ženy pustí do svých šéfů, čím dál agresivnější místní komunity a ve finále do vlády, když se jejich inteligence a nepředvídatelnost ukážou být stejně silné jako schopnosti jejich oponentů. Odvážily se postavit se a posunout hranice, ženy změnily systém, o kterém nikdo nechtěl přiznat, že je špatný.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski