Sledovať film
Warcraft: Prvý stret
online

Film Warcraft: Prvý stret
  Trailer k filmu Warcraft: Prvý stret Trailer
Prehrajte si film Warcraft: Prvý stret HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 107 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Mierumilovné kráľovstvo Azeroth sa ocitne vo vojne, keď sa na jeho hraniciach začnú zbiehať hroziví nepriateľia. Sú to Orkovia, kmeň, ktorý opustil svoj umierajúci domov, aby kolonizoval ďalší svet. Prechod medzi svetmi je zabezpečený cez portál. Na jednej strane čaká armáda, nad ktorou visí hrozba krutej porážky, na druhej národ, ktorému hrozí vyhynutie. Dvaja hrdinovia, každý z iného tábora, sa vydávajú na cestu vedúcu k nevyhnutnému stretu. Jeho výsledok určí ďalšie osudy ich rodín, ľudu a celej zeme. Takto začína fantastická sága o moci a bezmocnosti, v ktorej každý o niečo bojuje.

Réžia: Duncan Jones
Hrajú: Travis Fimmel (Anduin Lothar), Paula Pattonová (Garona), Ben Foster (Medivh), Dominic Cooper (Llane Wrynn), Toby Kebbell (Durotan / Antonidas), Ben Schnetzer (Khadgar)
Krajina: USA, Čína
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ 25.9.2022 10:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko