Film World Trade Center

Sledovať film
World Trade Center
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Celý svet vtedy prežil peklo...
11.9.2001 bol v New Yorku neobvykle teplý deň. Policajt Will Jimeno bol v pokušení vziať si dovolenku a ísť si zastrieľať z luku, ale nakoniec sa predsa len rozhodol ísť do práce. Seržant John McLoughlin, vážený policajný veterán, bol v tom čase na nohách už niekoľko hodín - tak ako vyžadovala jeho každodenná takmer dvojhodinová cesta do práce. Obaja sa rovnako ako ktorýkoľvek iný deň spolu so svojimi kolegami vydali do centra Manhattanu, aby strávili ďalší obyčajný deň v službe. Lenže tento deň obyčajný nebol...

Žáner: Drama
Réžia: Oliver Stone
Hrajú: Nicolas Cage (John McLoughlin), Maria Bellová (Donna McLoughlinová), Connor Paolo (Steven McLoughlin), Anthony Piccininni (JJ McLoughlin), Alexa Gerasimovichová (Erin McLoughlin), Morgan Flynnová (Caitlin McLoughlin)
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 60 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko